Основи парапсихології: учбовий посібник (2015).

С. Гонсалес, Ю. Медведєва, І. Бомбушкар

«Основи парапсихології» – перше повноцінне джерело знань про досягнення сучасної наукової парапсихології на українській мові. У книзі систематично та послідовно розглянуто новітні відомості та факти про три базові напрямки парапсихології: досвід екстрасенсорного сприйняття, взаємодію свідомості та матерії, гіпотезу існування життя після смерті. Викладено основні поняття та методичні підходи парапсихології, дано оцінку парапсихології як самостійної наукової дисципліни. Розглянуто психологічні риси та особистісні деталі людей, схильних до переживання спонтанного парапсихологічного досвіду. Відображено та критично проаналізовано основні теоретичні підходи до пояснення природи парапсихологічних феноменів.

Учбовий посібник призначений для студентів, аспірантів та викладачів психологічних спеціальностей вузів, а також для широкого кола читачів, які цікавляться дослідженням паранормального психічного досвіду.


ПРОЧЕСТЬ КНИГУ


Для приобретения печатного варианта книги вам следует обратиться к администратору, позвонив по телефону или написав письмо.

Контактные телефоны: +38 (044) 285-96-17, +38 (066) 243-52-61

Адрес электронной почты: ingwar-wisdom@ukr.net

Вы также можете оформить заказ через интернет-магазин «Эзотерик«