Відповідь В. Лазоришинця на офіційне звернення Бомбушкара І.С. (2014).

Відповідь Заступника Міністра В. Лазоришинця на офіційне звернення голови Міжнародної громадської організації «Сонце що сходить»

Офіційне звернення Міжнародної громадської організації «Центр психологічної допомоги «Сонце що сходить» у особі голови Бомбушкара Ігоря Стефановича до Міністерства охорони здоров’я України

 

Вих. № 12-07/14-1 від 23 липня 2014 року

Міністрерство охорони здоровя України
вул. М. Грушевського 7, м. Київ, Україна, 01601

Міжнародна громадська організація «Центр психологічної допомоги «Сонце, що сходить» засвідчує Вам свою повагу!
Протягом 2013-2014 років ми неодноразово інформували Вас про проведення нашою організацією  Всеукраїнської благодійної акції допомоги людям, що живуть з ВІЛ.
Згідно листа від 22.04.2014 року №22.2/1/1222/11079 за підписом Заступника міністра О. Толстанова, до нашого відома було доведено, що Міністерство охорони здоров’я не має заперечень, щодо проведення благодійних або інформаційних акцій громадськими організаціями для людей, які живуть з ВІЛ, у випадку, коли останні не несуть загрози зазначеній категорії населення, не дискримінують їх на підставі ВІЛ-позитивного статусу та не порушують норм законодавства України (копія листа МОЗ Укріїни додається).
На підставі цього, ми звертаємось до Вас з проханням, здійснити сприяння у проведенні зазначеної акції.
В рамках допомоги людям, що живуть з ВІЛ, нашої орга/223-moz_ukraini/нізацією заплановано БЕЗКОШТОВНЕ розповсюдження книги І. Бомбушкара «В помощь ВИЧ-инфицированному. Я хочу чтобы Ты жил», не території України.

На момент подачі цього звернення, за погодженням з Міністерством культури України, нами вже розповсюджено вказану книгу серед обласних бібліотек держави, які, виходячи зі своєї компетенції, також  долучилися  до  проведення благодійної  Акції  (копія листа Мінкультури додається).
Водночас, ми маємо намір безкоштовно розповсюдити аудіо версії книги на компакт-дисках, безпосередньо в середовищі ВІЛ-інфікованих шляхом  передачі Обласним ВІЛ-центрам.
Ми переконані, що оптимальним способом розповсюдження цієї книги серед ВІЛ-позитивних осіб, виходячи з інтересів та гарантій дотримання прав таких осіб, буде безкоштовна роздача дисків для ознайомлення, на базі обласних ВІЛ-центрів, які входять в структуру Міністерства охорони здоровя України.
З огляду на це, ми готові передати Міністерству, для централізованого розповсюдження, або, за відповідним погодженням, самостійно розповсюдити, аудіо версію книги  Ігоря Бомбушкара «В помощь ВИЧ-инфицированному. Я хочу, чтобы Ты жил»  серед обласних ВІЛ-центрів,  з розрахунку 15 примірників на 1 область.
Наголошуємо, що Центр Психологічної допомоги «Сонце що сходить»,  є неприбутковою організацією, запланована благодійна  акція не переслідує на меті політичну агітацію чи релігійну пропаганду, не спонукає до здійснення пожертв чи вступу в ряди організації.
Додатково надсилаємо на Вашу адресу два примірники аудіо книги та один примірник книги  І. Бомбушкара «В помощь ВИЧ-инфицированному. Я хочу чтобы Ты жил» для їх опрацювання спеціалістами Міністерства, при вирішенні порушених в цьому зверненні  питань.

З повагою,
Голова                          

Ігор Бомбушкар

Попереднє листування з представниками держслужб України:

Обращение Игоря Бомбушкара к Т.Д.Бахтеевой

Ответ Т.Д.Бахтеевой на обращение Игоря Бомбушкара

Обращение Игоря Бомбушкара к Т.А. Донец (Первое письмо)

Ответ Т.А. Донец на обращение Игоря Бомбушкара (Первое письмо)

Второе обращение Игоря Бомбушкара к Т.А. Донец

Ответ Т.А. Донец на второе обращение Игоря Бомбушкара

Обращение Игоря Бомбушкара к Т.А. Александриной

Ответ Александриной Т.А. на обращение Игоря Бомбушкара

Звернення Бомбушкара І.С. до Управління регіональної та культурно-просвітницької роботи Міністерства культури України

Відповідь Міністерства культури України на звернення Бомбушкара І.С.

Відповідь МОЗ України на звернення Бомбушкара І.С.