Адрес для переписки:
01042, Украина, г. Киев, а/я 66.

Адрес электронной почты:
ingwar-wisdom@ukr.net

Контактный телефон:
(044) 285-96-17, (066) 243-52-61.

Внимание! C 01.06.2015 появилась возможность удаленной консультации и обучения в режиме скайп     
+38 (066) 243-52-61
Путеводитель по сайту Обучение магии и колдовству Гипноз Перейти на сайт Дар Силы Magician Ingwar Путеводитель по сайту

Система Orphus


Хронология переписки

Хронология событий в изложении волонтера Алины, которая занималась перепиской с госорганами

документ_1 02

Надіслали  запит щодо доступу до публічної інформації в Держслужбу України соцзахворювань, з питанням кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території України

Доречі, що цікаво, це те, що дані відрізняються по кількості хворих. Мова йде про те, що обласний ВІЛ центр дає одну кількість хворих, а у Держслужбі України нам показують дещо інші цифри.

001(2)

002(2)

Надіслали інформаційний запит  у Міністерство охорони здоров’я України, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території України

004(1) 003

Надіслали інформаційний запит  у   Донецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Донецької області та  міста Донецьк.

105

Надіслали інформаційний запит  у Кримську Республіку установу «Центр профілактики та боротьби зі СНІДом», щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

106 Надіслали інформаційний запит  Чернівецький  обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Чернівецької області та  міста Чернівці.

107 Надіслали інформаційний запит  у Рівненський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Рівненської області та  міста Рівне.

108 Надіслали інформаційний запит  у Житомирський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Житомирської області та  міста Житомир.

109

Надіслали інформаційний запит  у  Миколаївський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Миколаївської області та міста Миколаїв.

Миколаїв

 Надіслали інформаційний запит  у  Волинський обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Волинської  області та міста Луцьк.

111

Надіслали інформаційний запит  в Хмельницький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Хмельницької області та міста Хмельницький.

112 Надіслали інформаційний запит  в Харківський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Харківської області та міста Харків.

113 Надіслали інформаційний запит  в Запорізький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Запорізької області та міста Запоріжжя.

114 Надіслали інформаційний запит  в Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Кіровоградської області та міста Кіровоград.

115 Надіслали інформаційний запит  в Київський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Київської області та міста Київ.

116 Надіслали інформаційний запит  в Луганський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Луганської області т.а міста Луганськ.

117 Надіслали інформаційний запит  в Черкаський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Черкаської області та міста Черкаси.

118

Надіслали інформаційний запит  в Сумський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Сумської  області та міста Суми.

119 Надіслали інформаційний запит  у Вінницькій  обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом, щодо кількості ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД громадян які проживають на території Вінницької  області та міста Вінниця.

120 Наступним кроком, ми самостійно поїхали до обласних ВІЛ центрів з листом-проханням надати нам допомогу у проведенні акції. Ні, ні, не фінансову допомогу. Ми просили лише про те, що б на базі їхнього приміщення ми могли роздати необхідні препарати хворим та провести для них семінар, а також кожному подарувати книгу та календар та розмістити інформаційний плакат. Приїхавши до прикладу в Хмельницький обласний центр, одразу сказали, що головний лікар на лікарняному і нас привітно зустріла його заступниця, яка стверджувала, що ВІЛ хворим уже давно нічого не потрібно, що це пропащі люди… Але все ж запевнила, що можна буде провести акцію і все таке, але звичайно з дозволу головлікаря. Ми залишили листа і…. відповіді на нього так і не отримали.  

007(1)008

005(1) 006(1)